Oslavy

Oslavte to u nás 🙂

Narozeninové dětské oslavy

Pokud se blíží narozeninový den Vašeho dítka a Vám se nechce trávit čas dlouhou přípravou, nechte to na nás. A co je na tom ještě krásnější? Nebudete muset ani uklízet 😀

Prostřeme stůl pro počet dětí v narozeninovém dětském stylu. Nebudou chybět barevné ubrousky, kelímky, brčka, balónky, girlandy. Je možné domluvit výzdobu na dané téma – Harry Potter, Jednorožec, Tlapková patrola, Mickey….. dle momentální nabídky.

Minimální objednávka pro oslavu je 1x narozeninový balíček pro 5 dětí. Doprovod zdarma k oslavě je možný maximálně pro 4 dospělé. Při počtu dětí 10 a více je možný doprovod zdarma pro maximálně 6 dospělých. Každý další dospělý platí 100Kč vstupné.

Ve všední dny je zvýhodněná cena 🙂

Na stůl po domluvě připravíme občerstvení – mošt nebo limonádu, dobrozubky z naší barové nabídky. Dále je možné si u nás objednat mini řízečky, obložené talíře, ovocné či zeleninové mísy, pizzu, chlebíčky a jednohubky. Můžete si také přinést vlastní občerstvení jako jsou např. chlebíčky, jednohubky, slané šneky za jednorázový příplatek 400 Kč. Není možné si donést vlastní pití.

Dort si můžete přinést vlastní, nebo si ho u nás objednat. Pokud si přinesete vlastní dort, nic navíc vám neúčtujeme.

Občerstvení

Objednání chlebíčků, obložených mís a řízečků je třeba objednat alespoň týden předem a zaplatit zálohu. Záloha je nevratná v případě zrušení objednávky méně jak 4 dny předem. Objednané občerstvení je pak možné odebrat na herně.

Rezervace termínu oslavy je možná pouze přes email hernamlyn@campsedmihorky.cz. Po potvrzení rezervace Vám přijde dotazník k vyplnění, kde doladíme podrobnosti.

Rezervujte co nejdříve. Po domluvené rezervaci je třeba zaplatit zálohu 1.000 Kč. Záloha je vratná pouze při zrušení oslavy 14 dní před termínem oslavy. V případě onemocnění je možné termín přeložit na jiný den, kdy záloha nepropadá a bude Vám započtena.

CENÍK

Oslavy o víkendu, svátku a během školních prázdnin

Cena za jedno dítě v balíčku je 310,- Kč, minimální počet pro oslavu je 5 dětí. Za každé další dítě zaplatíte 240,- Kč.

Oslavy ve všední dny

Cena za jedno dítě v balíčku je 260,- Kč, minimální počet pro oslavu je 5 dětí. Za každé další dítě zaplatíte 220,- Kč.

V ceně balíčku pro 5 dětí je zahrnuto:

  • pobyt v herně
  • výzdoba stolu
  • 2x 1l džbán Sedmihorské vody s citrónem
  • 1 ks 0,7l dětského šampusu dle výběru
  • 1 mísa popcornu
  • dárek pro oslavence – 1 vstup zdarma

V ceně 230,- Kč / 220,- za každé další dítě je zahrnuto:

  • pobyt v herně
  • výzdoba stolu

Příklad: za 1-5 dětí zaplatíte jeden balíček 5×310,- /nebo 5×260,-/ Při počtu 8 dětí zaplatíte 1x balíček plus 3x 240,- /nebo 3x 220,-/ bez nároku na další šampaňské a džbán vody. Dětské šampaňské i vodu je možné doobjednat.

PROSÍME NEPOUŽÍVEJTE U NÁS OHNIVÉ FONTÁNKY, PRSKAVKY, KONFETY A JINÉ DROBNÉ NAROZENINOVÉ OZDOBY.

Děkujeme za pochopení