Oslavy

Oslavte to u nás 🙂

Narozeninové dětské oslavy

Pokud se blíží narozeninový den Vašeho dítka a Vám se nechce trávit čas dlouhou přípravou, nechte to na nás. A co je na tom ještě krásnější? Nebudete muset ani uklízet 😀

Prostřeme stůl pro počet dětí v narozeninovém dětském stylu. Nebudou chybět barevné ubrousky, kelímky, brčka, balónky, girlandy. Je možné domluvit výzdobu na dané téma – Harry Potter, Jednorožec, Tlapková patrola, Mickey….. dle momentální nabídky.

Občerstvení

Na stůl po domluvě připravíme občerstvení – mošt nebo limonádu, dobrozubky z naší barové nabídky. Dále je možné si u nás objednat mini řízečky, obložený talíř, ovocné či zeleninové mísy, pizzu, chlebíčky. Můžete si také přinést vlastní občerstvení jako jsou např. chlebíčky, jednohubky, slané šneky za jednorázový příplatek 400 Kč. Není možné si donést vlastní pití, ani vlastní pochutiny jako jsou např. chipsy apod. Pochutiny a pití koupíte u nás na baru 🙂

Objednání chlebíčků, obložených mís a řízečků je třeba objednat alespoň týden předem a zaplatit zálohu. Záloha je nevratná v případě zrušení objednávky méně jak 4 dny předem. Objednané občerstvení je pak možné odebrat na herně.

Dort si můžete přinést vlastní, nebo si ho u nás objednat. Pokud si přinesete vlastní dort, nic navíc vám neúčtujeme.

Rezervace termínu oslavy je možná pouze přes email hernamlyn@campsedmihorky.cz.

Rezervujte co nejdříve. Po domluvené rezervaci je třeba zaplatit zálohu 1.000 Kč (pokyny Vám přijdou na email). Záloha je vratná pouze při zrušení oslavy 14 dní před termínem oslavy. V případě onemocnění je možné termín přeložit na jiný den, kdy záloha nepropadá a bude Vám započtena.

Den před konáním oslavy je nutné závazně nahlásit přesný počet dětí telefonicky na čísle 777 462 492. Pokud počet nebude upřesněn a přijde dětí méně, budeme účtovat původní nahlášený počet dětí.

CENÍK

Minimální objednávka pro oslavu je 1x narozeninový balíček pro 5 dětí. Doprovod zdarma k oslavě je možný maximálně pro 6 dospělých. Každý další dospělý platí 100Kč vstupné. Maximálně je však možné mít rezervaci pro 15 dospělých.

Oslavy o víkendu, svátku a během školních prázdnin

Cena za jedno dítě v balíčku je 330,- Kč, minimální počet pro oslavu je 5 dětí. Za každé další dítě zaplatíte 280,- Kč.

Oslavy ve všední dny

Cena za jedno dítě v balíčku je 280,- Kč, minimální počet pro oslavu je 5 dětí. Za každé další dítě zaplatíte 240,- Kč.

V ceně balíčku pro 5 dětí je zahrnuto:

  • pobyt v herně
  • výzdoba stolu
  • 2x 1l džbán Sedmihorské vody s citrónem
  • 1 ks 0,7l dětského šampusu dle výběru
  • 1 mísa popcornu nebo 1 balíček Biosaurů dle výběru
  • dárek pro oslavence /poukázka na 1 vstup zdarma/

V ceně za jednotlivce 280,- Kč / 240,- za každé další dítě je zahrnuto:

  • pobyt v herně
  • výzdoba stolu

Příklad: za 1-5 dětí zaplatíte jeden balíček /5×330,- nebo 5×280,-/. Při počtu 8 dětí zaplatíte 1x balíček plus 3x 280,- /nebo 3x 240,-/ bez nároku na další šampaňské a džbán vody. Dětské šampaňské i vodu je možné doobjednat. Za 13 dětí zaplatíte 2x balíček plus 3x 280,- /nebo 3x 240,-/. Na stole budete mít 2x šampaňské, 4x džbán vody, 2x popcorn.

PROSÍME NEPOUŽÍVEJTE U NÁS OHNIVÉ FONTÁNKY, PRSKAVKY, KONFETY A JINÉ DROBNÉ NAROZENINOVÉ OZDOBY.

Děkujeme za pochopení