Oslavy

Narozeninové dětské oslavy

Pokud se blíží narozeninový den Vašeho dítka a Vám se nechce trávit čas dlouhou přípravou, nechte to na nás. A co je na tom ještě krásnější? Nebudete muset ani uklízet 😀

Prostřeme stůl pro počet dětí v narozeninovém dětském stylu. Nebudou chybět barevné ubrousky, kelímky, brčka, balónky, girlandy. Je možné domluvit výzdobu na dané téma – Harry Potter, Jednorožec, Tlapková patrola, Mickey….. dle momentální nabídky.

Občerstvení

Na stůl po domluvě připravíme občerstvení – mošt nebo limonádu, dobrozubky z naší barové nabídky. Dále je možné si u nás objednat mini řízečky, obložený talíř, ovocné či zeleninové mísy, chlebíčky. Můžete si také přinést vlastní občerstvení jako jsou např. chlebíčky, jednohubky, slané šneky a jiné za jednorázový příplatek 400 Kč. Není možné si donést vlastní pití, ani vlastní pochutiny jako jsou např. chipsy apod. Pochutiny a pití koupíte u nás na baru 🙂

Objednání chlebíčků, obložených mís a řízečků je třeba objednat alespoň týden předem a zaplatit zálohu. Záloha je nevratná v případě zrušení objednávky méně jak 4 dny předem. Objednané občerstvení je pak možné odebrat na herně.

Dort si můžete přinést vlastní, nebo si ho u nás objednat. Pokud si přinesete vlastní dort, nic navíc vám neúčtujeme.

Rezervace termínu oslavy je možná pouze přes email hernamlyn@campsedmihorky.cz

Rezervujte co nejdříve. Herna je během oslavy otevřena pro veřejnost. Rezervujeme Vám místa u stolu. Po domluvené rezervaci je třeba zaplatit zálohu 1.000 Kč (pokyny Vám přijdou na email). Záloha je vratná pouze při zrušení oslavy 14 dní před termínem oslavy. V případě onemocnění je možné termín přeložit na jiný den, kdy záloha nepropadá a bude Vám započtena.

Den před konáním oslavy je nutné závazně nahlásit přesný počet dětí telefonicky na čísle 777 462 492. Pokud počet nebude upřesněn a přijde dětí méně, budeme účtovat původní nahlášený počet dětí.

CENÍK

Minimální objednávka pro oslavu je 1x narozeninový balíček pro 5 dětí. Doprovod zdarma k oslavě je možný maximálně pro 6 dospělých. Každý další dospělý platí 100Kč vstupné. Maximálně je však možné mít rezervaci pro 14 dospělých.

Oslavy o víkendu, svátku a během školních prázdnin

Cena za jedno dítě v balíčku je 330,- Kč, minimální počet pro oslavu je 5 dětí. Za každé další dítě zaplatíte 280,- Kč.

Oslavy ve všední dny

Cena za jedno dítě v balíčku je 280,- Kč, minimální počet pro oslavu je 5 dětí. Za každé další dítě zaplatíte 240,- Kč.

V ceně balíčku pro 5 dětí je zahrnuto:

  • pobyt v herně
  • výzdoba stolu
  • 2x 1l džbán Sedmihorské vody s citrónem
  • 1 ks 0,7l dětského šampusu dle výběru
  • 1 mísa popcornu nebo 1 balíček Biosaurů dle výběru
  • dárek pro oslavence /poukázka na 1 vstup zdarma/

V ceně za jednotlivce 280,- Kč / 240,- za každé další dítě je zahrnuto:

  • pobyt v herně
  • výzdoba stolu

Příklad: za 1-5 dětí zaplatíte jeden balíček /5×330,- nebo 5×280,-/. Při počtu 8 dětí zaplatíte 1x balíček /5×330,- nebo 5×280,-/ plus 3x 280,- /nebo 3x 240,-/ bez nároku na další šampaňské a džbány vody. Dětské šampaňské i vodu je možné doobjednat. Za 13 dětí zaplatíte 2x balíček /10×330,- nebo 10×280,-/ plus 3x 280,- /nebo 3x 240,-/. Na stole budete mít 2x šampaňské, 4x džbán vody, 2x popcorn.

PROSÍME NEPOUŽÍVEJTE U NÁS OHNIVÉ FONTÁNKY, PRSKAVKY, KONFETY A JINÉ DROBNÉ NAROZENINOVÉ OZDOBY.

Děkujeme za pochopení